Lade Produktberater...





Wird geladen …
| Bauform | B14 |
| Baugröße | norma |
| Leistung | 0,06 kW |
| Drehzahl | 1500 ot/min / 4pólový |
| Effizienzklasse | IE 1 |
| Wellendurchmesser | 9 mm |
| Wellenabmessungen | 9 x 20 mm |
| Lieferzeit | přibližně 3-4 pracovní dny |
* plus DPH, plus náklady na dopravu
Třífázový motor, Výkon = 0,06 kW, Otáčky = 4 póly,
Typ rámu = B14, Napětí = 3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (± 5 % dle VDE 0530),
Frekvence = 50/60 Hz, Třída účinnosti = IE1, Povrchová úprava = RAL 5010 (genciánová modř),
Třída ochrany = IP55, Teplotní senzory = 3 x PTC termistory, Hmotnost = 3,2 kg, Poloha svorkovnice = Horní (otočná),
Kabelové průchodky = 1 x M16, 1 x M16, Pouzdro = Tlakový odlitek z hliníku, Třída izolace = F (155 °C),
Kuličková ložiska = SKF, C&U nebo ekvivalent, chlazení = axiální ventilátor (plast), patky motoru = šroubovací nebo odšroubovatelné.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčním měničem a pro oba směry otáčení.
Podle VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný
odborný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení se prosím obraťte na nás.
Všechny fotografie produktů jsou nezávazné příklady! Technické specifikace se mohou změnit.
Dziękujemy za subskrypcję!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!